Трендові методи демакіяжу: міцелярна вода, бальзами, олії
Правильний демакіяж обличчя — одна із запорук красивої, чистої та здорової шкіри! Вночі вона оновлюється, відпочиває, і дуже важливо прибрати з неї все «зайве». Чому так важливо очищати шкіру від макіяжу і яким продуктам віддати перевагу? Експерти Beauty Systema допоможуть зорієнтуватися в розмаїтті засобів і знайти підходяще саме для тебе.
Що таке демакіяж обличчя
Демакіяж обличчя — це видалення декоративної косметики за допомогою спеціально розроблених для цього засобів. Міцелярна вода, двофазна рідина, гідрофільна олія, молочко — завдання всіх цих продуктів — знімати макіяж. Вони ефективно усувають залишки помади, тіней і тональної основи і при цьому дбайливо ставляться до шкіри.
Чому потрібно робити демакіяж?
Очищення — найважливіший етап догляду за шкірою, що відіграє величезну роль у збереженні її краси та молодості. Одним рухом руки ми видаляємо з обличчя не тільки макіяж і залишки крему, а й частинки забруднень, що осідають на ньому протягом дня. Тому, обираючи засіб для зняття макіяжу, треба враховувати, що він має не тільки позбавити шкіру обличчя від косметики, а й від поверхневих забруднень
Формули делікатних засобів для демакіяжу не містять подразнювальних компонентів — спирту та лугу. Вони створені для дбайливого очищення, яке передбачає догляд і захист.
Зазвичай процедура демакіяжу обличчя не займає багато часу і зводиться до двох простих дій:
- нанесення засобу на ватний диск;
- розчинення декоративної косметики на обличчі.
Як підібрати засіб для зняття макіяжу
Пінки, гелі, муси або молочко — неважливо, що ти обереш, головне — щоб засіб виконував своє призначення ефективно і підходив твоєму типу шкіри. Що популярно на ринку?
- гелі або пінки — текстури, що змиваються водою, у складі яких присутній мінімум олій;
- продукти на основі міцел — ці молекули, як мікромагніти, притягують будь-які жировмісні частинки, чи то макіяж, пил, чи то шкірне сало.
Взагалі, існує багато інших видів спеціальних продуктів для демакіяжу:
- пінні засоби для вмивання — пінки, желе, гелі, муси;
- гідрофільна олія;
- міцелярна вода/гель;
- молочко;
- двофазні лосьйони;
- серветки.
У кожного з цих продуктів є свої особливості. Під час умивання зручно користуватися пінками, мусами або гелями. Їх спінюють у долонях або за допомогою спеціальної сіточки, наносять, а потім змивають водою. Умиватися можна і гідрофільними оліями — їх втирають, розчиняючи забруднення, і змивають, додаючи потроху води.
Міцелярна вода містить міцели — спеціальні молекули, що буквально притягують частинки забруднень. Спонж або ватний диск змочують нею, а потім протирають обличчя. Лосьйони, двофазні склади і молочко використовують у такий самий спосіб. Вони різняться текстурою і дією. Лосьйони — найлегші за текстурою, молочко — більш щільне, містить поживні речовини. Двофазні склади мають легку текстуру, але активну дію. Вони швидко знімають водостійку туш, підводку та олівці для очей.
Під час вибору засобу для демакіяжу орієнтуйся на свій тип шкіри та реакцію на продукт.
Суха
Їй не вистачає жирів і вологи. Якщо вибрати неправильний продукт для зняття макіяжу обличчя, то не уникнути подразнення і лущення. Ідеальними для сухого типу шкіри вважаються молочко, вершки, олія. Добре, якщо в складі будуть зволожувальні компоненти: гліцерин, пантенол, рослинні екстракти. А ось формули на спиртовій основі можуть ще сильніше висушити шкіру.
Жирна
Така шкіра продукує надмірну кількість себуму і потребує очищення за допомогою міцелярних розчинів. Вони добре усувають забруднення зі шкіри та чистять пори, підтримують оптимальний pH-баланс, перешкоджають появі жирного блиску.
Комбінована
Пересушити її досить легко: сальні залози в Т-зоні працюють на повну потужність, виділяючи занадто багато секрету і втрачаючи при цьому вологу. Ділянки шкіри на периферії страждають від нестачі ліпідів для утримання вологи. Засіб для демакіяжу обличчя має полегшити цей стан, тому вірним буде вибрати гель чи міцелярну воду.
Чутлива
Зазвичай вона схильна до подразнень, тож очищення має бути делікатним. Як засіб для демакіяжу рекомендують використовувати молочко, вершки або гідрофільну олію — вони м’яко розчиняють будь-які забруднення, водночас зволожуючи і заспокоюючи шкіру.
Кілька правил для тебе:
- З різних ділянок обличчя макіяж знімай різними способами.
- Також під час очищення можуть знадобитися ватні диски або губчасті спонжі. У разі схильності до запалень, подразнення, а також у разі акне витирати шкіру краще одноразовими серветками або рушниками.
- До використання кожен новий продукт краще протестувати — нанеси невелику кількість на непомітну ділянку шкіри й оціни реакцію.
Демакіяж очей
Процедуру зняття макіяжу краще починати саме з демакіяжу очей. Візьми два ватних диски, просочити треба їх спеціальним засобом для зняття макіяжу з очей і потім прикласти на кілька секунд до закритих очей. Це полегшить видалення туші, тіней, підводки, праймера і не пошкодить вії.
Акуратно проведи ватними дисками від перенісся до зовнішніх куточків очей по верхніх повіках і від зовнішніх куточків очей до внутрішніх — по нижніх. Роби це акуратно, не розтягуючи шкіру. Зміни диски і повтори ті самі дії. Наприкінці процедури поверхня дисків має залишитися чистою.
Демакіяж обличчя
Налий в долоню трохи молочка, гелю, міцелярної води або лосьйону. Подушечками пальців розподіли засіб демакіяжу по шкірі, рухаючись від середини чола і щік у напрямку до скронь. Помасажуй обличчя круговими рухами і видали залишки засобу ватними дисками.
Демакіяж губ
Просочуємо ватний диск засобом для демакіяжу і кілька разів проводимо ним від куточків губ до середини. Повторюй, поки ватний диск не залишиться чистим. Демакіяж допомагає довго зберігати шкіру здоровою і молодою. Він очищає її, заспокоює, зволожує, готує до подальшого догляду. Важливо не пропускати його, не залишати макіяж на обличчі на ніч, використовувати для очищення правильно підібрані продукти, які підходять саме для твоєї шкіри. Чекаємо тебе в Beauty Systema для підбору оптимальних засобів демакіяжу!