Пілінг для тіла: коли він потрібний?
Тіло людини, як і її обличчя, також потребує регулярного і правильного догляду, частиною якого якраз і є пілінг. Пілінг тіла — це косметологічна процедура, яка необхідна для відлущування верхнього ороговілого шару шкіри, що складається з відмерлих клітин шкіри. Більш професійною назвою пілінгу є «ексфоліація». Як правильно підійти до пілінгу тіла та коли треба його робити — підказують експерти Beauty Systema.
Для чого потрібен пілінг тіла
Пілінг тіла призначений для підтримки циклу самооновлення шкіри шляхом видалення відмерлих клітин та пор фізичними або хімічними засобами. Пілінгом ми допомагаємо шкірі створювати нові клітини. Збільшення мікроциркуляції позитивно впливає на здоров’я шкіри та її зовнішній вигляд. Очищення поверхні та пор підвищує ефективність інших продуктів, що використовуються після процедури. Одним словом, пілінг — це ефективний спосіб очищення та регенерації!
Пілінг шкіри дає можливість розв’язати значну частину проблем, пов’язаних з її зовнішнім виглядом і станом здоров’я, а ефект від нього можна посилити й подовжити за допомогою допоміжних косметологічних процедур — масажу, обгортань, мезотерапії тощо. У чому ж виражається його корисна дія?
- Регулярні процедури пілінгу тіла дадуть можливість істотно поліпшити стан шкіри, зробити її більш пружною, еластичною і молодою. Також він відмінно допомагає боротися з анке на грудях і спині, з передчасним старінням шкіри та її набряклістю, целюлітом, пігментацією і багатьма іншими проблемами.
- Крім іншого, за допомогою пілінгу можна істотно поліпшити загальний стан здоров’я організму людини, оскільки він чинить стимулювальний ефект, а також активізує обмінні процеси й утворення нових клітин дерми.
- При всьому цьому пілінг є досить приємною і абсолютно безпечною процедурою. Таким чином, це буде корисно як для представниць прекрасної статі різного віку, так і для чоловіків.
У чому різниця між скрабом і пілінгом?
Пілінг є інтенсивнішим, ніж скраб, і може підходити не всім. Якщо у тебе чутлива і тонка шкіра, скраб буде для тебе більш оптимальним рішенням. Все залежить від задачі — вибір процедури, що відповідає твоєму типу шкіри та меті, а також вибір правильних і 100% натуральних продуктів дозволять досягти очікуваних результатів.
Пілінг тіла в салоні
Професійний пілінг, як правило, поділяється на:
- Апаратний, який робиться за допомогою лазера або ультразвуку;
- Механічний — виконується мануально за допомогою спеціальних засобів у вигляді мікрокристалів або гранул;
- Хімічний — із застосуванням різних органічних кислот.
Також косметологічний пілінг можна розділити на м’який, поверхневий, серединний і глибокий. При цьому найбільш підходящий вид пілінгу і його інтенсивність визначається в кожному конкретному випадку і залежить від типу шкіри, а також деяких інших її особливостей і особливостей організму.
Пілінг тіла в домашніх умовах
Але, домогтися класних результатів, а також підтримати ефект після салонних процедур можна і вдома!. Сьогодні для цього розроблено безліч різноманітних косметичних засобів для різних типів шкіри, вікових груп, чоловіків і жінок тощо. Також із цією метою можна використовувати традиційні засоби, наприклад, насіння льону, цукор, мед тощо. Ось декілька базових рекомендацій по підбору засобів:
- Для жирної шкіри підійдуть скраби у вигляді гелю або емульсії, з великими абразивними частинками.
- Для сухої та чутливої — засоби на масляній основі. Відлущувальні частинки мають бути без гострих країв і мінімального розміру.
- Для нормальної шкіри — будь-які, залежно від побажань і смаків. Наприклад соляний або кавовий скраб для тіла буде відмінним варіантом.
Скраби можуть мати додатковий ефект: жироспалювальний, тонізувальний, антицелюлітний, лімфодренажний. На це теж варто звертати увагу.
Щоб уникнути алергічної реакції, перед першим використанням нанеси невелику кількість скрабу на шкіру внутрішньої сторони руки й почекай від кількох годин до доби. Якщо реакції немає, косметичний засіб можна використовувати на постійній основі
Однак для досягнення найкращого результату та уникнення можливих проблем зі шкірою краще проконсультуватися стосовно підбору засобів з досвідченим косметологом Beauty Systema, який не тільки підбере найкращі баночки залежно від індивідуальних особливостей, а й дасть корисні поради.
Як користуватися засобами для тіла?
Частота застосування залежить від твого типу шкіри. Пілінг сухої шкіри необхідно проводити не частіше 1 разу на тиждень, нормальної — 1-2 рази, жирної — 2-3 рази на тиждень. Очищати чутливу шкіру 2-3 рази на місяць.
Перед застосуванням потрібно прийняти гарячий душ або ванну, щоб шкіра пом’якшилася, а пори відкрилися. Наносити засіб краще спеціальною рукавичкою, щіткою або руками круговими рухами з невеликим натиском. Якщо ти рухатимешся від периферії до центру, це поліпшить лімфодренажний ефект.
Місця з тонкою і чутливою шкірою (шия, декольте, пахвові западини, внутрішня поверхня стегон) необхідно обробляти акуратно і з меншим натиском. Грубіші місця (лікті, п’яти) — довше і сильніше.
Після процедури шкіру треба обов’язково зволожувати. Тому, обирай тут все, що тобі до душі — баттери, лосьйон чи креми — головне — під тип шкіри! Якщо ти використовуєш кислотні пілінги — влітку не забувай про сонцезахист, і особливо про його поновлення на морі, адже шкіра стає більш фоточутливою та вразливою.
Не бійся пілінгу та сміливо додавай цю процедуру в свою beauty-рутину! Чекаємо на тебе в Beauty Systema для підбору найефективніших засобів!